Dzisiaj jest wtorek, 6.10.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

Rok akademicki czas zacząć

Rok akademicki czas zacząć wczoraj, 21:45 Dzisiejsze wydanie w całoœci zostanie poświęcone jest suwalskiej uczelni i jej dwóm œświętom. PWSZ obchodził dzisiaj swoje 10 lecie istnienie i 100 lecie urodzin jej patrona, profesora Edwarda Franciszka Szczepanika.

Umowa z firmą "Budimex"

Umowa z firmą "Budimex" czwartek, 01.10.2015 16:41 W środę podpisano umowę na budowę naszego fragmentu obwodnicy. Zostanie ona wykonana w ciągu 34 miesięcy, w trybie "projektuj, buduj".

Źródełka w szkołach

Źródełka w szkołach wczoraj, 15:25 Jedna z suwalskich szkół wyposażona jest w źródełka filtrujące wodę. Jej śladem powinny wkrótce ruszyć pozostałe placówki oświatowe w mieście.

Ludowcy zwołali konferencję

Ludowcy zwołali konferencję wczoraj, 15:23 Podczas czwartkowej konwencji wyborczej ludowcy mówili o sobie i swoich osiągnięciach. Zabrakło jednak dwóch czołowych polityków z naszego okręgu. "Jedynki" z listy do Sejmu, marszałka Mieczysława Baszki oraz "trójki" wiceministra zdrowia Cezarego Cieślukowskiego.

Brak opieki medycznej

Brak opieki medycznej czwartek, 01.10.2015 16:40 Suwalczanie chcę mieć w szpitalu oddział okulistyczny i geriatryczny. Samorząd przymierza się do rozmów na ten temat z dyrekcją szpitala wojewódzkiego.

Bezdomny zabiega o mieszkanie

Bezdomny zabiega o mieszkanie czwartek, 01.10.2015 16:38 Henryk Klepacki kiedyś był człowiekiem sukseru, od 12 lat żyje na ulicy. Utrzymuje się z zasiłku. Mimo trudnej sytuacji, ZBM nie przyznał mu mieszkania komunalnego.