Dzisiaj jest środa, 29.07.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

JBBO w "Rozmarino"

JBBO w "Rozmarino" przedwczoraj, 14:22 W ostatnią sobotę serca słuchaczy podbił zespół Jazz Band Ball Orchestra. Grupa obecna jest na scenie muzycznej od 50 lat, również w Suwałkach dali się poznać od najlepszej strony.

Ważą się losy Izby Wytrzeźwień

Ważą się losy Izby Wytrzeźwień przedwczoraj, 14:21 Organizacje pozarządowe chcą przejąć kontrolę nad przeznaczoną do likwidacji Izby Wytrzeźwień. Nie wykluczone, że zmieni ona osobowość prawną i zasady funkcjonowania. Czy tak się stanie okaże się w środę podczas sesji Rady Miejskiej.

Rak piersi to nie wyrok

Rak piersi to nie wyrok przedwczoraj, 14:17 Sprzętu mammograficznego, jakim dysponuje suwalski szpital zazdroszczą nam wszystkie zakłady diagnostyki w województwie. Kosztował około miliona złotych. Jego skuteczność jest niaml stuprocentowa. Teraz będzie można z niego korzystać nieodpłatnie.

Kluby dla seniorów

Kluby dla seniorów czwartek, 23.07.2015 16:05 Suwalscy seniorzy będą mieli własne kluby. Rada seniorów obmyśla właśnie zasady, na których będą one działały.

Policja szuka złodziei

Policja szuka złodziei czwartek, 23.07.2015 16:04 Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży do jakiej doszło na jednej z suwalskich stacji paliw. Proceder miał miejsce ponad tydzień temu. Łupem sprawców padło 9,5 tys. złotych.

Nie zwalniaj!

Nie zwalniaj! przedwczoraj, 14:22 Coraz częściej polskie dzieci i młodzież dotyka nadwaga, wady postawy, obniżona odporność, większa podatność na stres. Specjaliści biją na alarm, a rodzice...

Zarzut o mobbing odrzucony

Zarzut o mobbing odrzucony przedwczoraj, 14:19 Komisja rewizjyna rady miejskiej uznała, że nie jest kompetentna do wypowiadania się na temat złego traktowania pracowników przez dyrektorkę Przedszkola nr 3. Sprawą mobbingu powinny, jak twierdzi, zająć się organy sprawiedliwości. Sprawa będzie tematem najbliższej sesji.

5. Rocznica śmierci

5. Rocznica śmierci przedwczoraj, 14:17 25 lipca minęło 5 lat od od chwili, gdy Suwałki obiegła wieść o śmierci Józefa Gajewskiego, ówczesnego prezydenta Suwałk.

Przybysz na prezesa PGK

Przybysz na prezesa PGK czwartek, 23.07.2015 16:05 Po nieudanym konkursie na stanowisko prezesa PGK, rada nadzorcza postanowiła wybrać na to stanowisko Eugeniusza Przybysza, wieloletniego pracownika i naczelnika jednego z wydziałów Urzędu Miejskiego w Suwałkach.

Śmierć zebra swoje żniwo

Śmierć zebra swoje żniwo czwartek, 23.07.2015 16:04 W ciągu ostanich czterech dni doszło do dwóch śmiertelnych wypadków drogowych. Wczoraj nieopodal Raczek, zginął, po przetransportowaniu do szpitala, 56-letni kierowca VW Transporera. Nie udało się też uratować mieszkańca Suwałk, 25-letniego motocyklisty.