Dzisiaj jest czwartek, 27.11.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

TRZYNASTKA - PRACOWNICY SSSE DOJADĄ NA CZAS

TRZYNASTKA - PRACOWNICY SSSE DOJADĄ NA CZAS przedwczoraj, 14:18 Nowa linia autobusowa nr "13" rusza od 1 grudnia. To odpowiedź na skargi pracowników Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej którzy narzekali na zbyt małą liczbę kursów jadących na teren największego pracodawcy w Suwałkach.

ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ - MIASTO SIĘ STROI

ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ - MIASTO SIĘ STROI przedwczoraj, 12:55 Do Świąt Bożego Narodzenia pozostał miesiąc. Półki w sklepach uginają się od czekoladowych mikołajów, świątecznych smakołyków i bożonarodzeniowych ozdób. Miasto również zaczyna się stroić na święta - pierwsze świecące ozdoby już wiszą.

GENTELMENI DAM NIE BIJĄ

GENTELMENI DAM NIE BIJĄ przedwczoraj, 14:12 "Tato, synu... porozmawiajmy o mocy bez przemocy" to hasło jubileuszowej piątej edycji Białej Wstążki - kampanii przeciwko przemocy wobec kobiet.

3 NOWE PLACE ZABAW ODDANE DO UŻYTKU

3 NOWE PLACE ZABAW ODDANE DO UŻYTKU przedwczoraj, 12:27 W ostatnim czasie w Suwałkach powstały nowe place zabaw. Planeta Zabaw i Sportu długo oczekiwany zwycięski projekt Budżetu Obywatelskiego 2014,miejsce rekreacji za Aquaparkiem i siłownia wraz z placem zabaw w parku za ulicą Minkiewicza. Szkoda tylko, że tak późno, pogoda za oknem nie sprzyja harcom.

POCZUJ MOC KARATE

POCZUJ MOC KARATE poniedziałek, 24.11.2014 12:35 Suwalski Klub Karate Kyokushin istnieje od 23 lat. Obecnie trenuje w nim 200 zawodników - ilu przewinęło się przez te wszystkie lata? Trudno zliczyć. Pewne jest jednak to, że na zawodach o wszystkich rangach z powodzeniem zdobywają medale.