Dzisiaj jest piątek, 22.08.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

POCZTA KAPRYSI - KLIENCI CIERPIĄ

POCZTA KAPRYSI - KLIENCI CIERPIĄ wczoraj, 12:09 Trwają starania radnego Zbigniewa De-Mezera o uruchomienie choćby punktu pocztowego w rejonie ul.Emilii Plater. Likwidacja placówki w tym miejscu jest poważnym utrudnieniem szczególnie dla starszych mieszkańców położonych tam osiedli.

URODZAJ NA AWANSE

URODZAJ NA AWANSE wtorek, 19.08.2014 11:52 To było wyjątkowe święto dla suwalskich żołnierzy. Obok tych, którzy czynnie pełnią służbę wojskową, świętowali także żołnierze rezerwy.

NAROZRABIAŁ I UCIEKAŁ

NAROZRABIAŁ I UCIEKAŁ wtorek, 19.08.2014 11:21 Najpierw uszkodził kulę zabezpieczającą wjazd na chodnik, przy placu Marii Konopnickiej, a potem potrącił pieszego. To dorobek zaledwie 22-letniego kierowcy, zatrzymanego przez suwalskich policjantów, w miniony czwartek.

NOWA PRACA LUB WŁASNA FIRMA

wczoraj, 13:27 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach zaprasza nauczycieli i pracowników sektora oswiaty zwolnionych lub zagrożonych zwolnieniem do udziału w projekcie.

ODSZEDŁ RZEŹBIARZ - PORZĄDNY CZŁOWIEK

ODSZEDŁ RZEŹBIARZ - PORZĄDNY CZŁOWIEK wczoraj, 12:50 25 sierpnia w Warszawie odbędzie się pogrzeb Jana Bohdana Chmielewskiego - Honorowego Obywatela Suwałk, rzeźbiarza, autora pomnika Marii Konopnickiej, zdobiącego suwalski plac jej imienia. Pomnik poetki uznawany jest przez mieszkańców za symbol Suwałk.

SIATKÓWKA ZA ZŁOTÓWKĘ

SIATKÓWKA ZA ZŁOTÓWKĘ wczoraj, 11:52 Będzie siatkówka za złotówkę. Vectra zadbała o swych abonentów i przygotowała propozycję na którą stać każdego. Kibice z pewnością będą usatysfakcjonowani.

PRZYJECHAŁY ZOBACZYĆ POLSKĘ

PRZYJECHAŁY ZOBACZYĆ POLSKĘ wtorek, 19.08.2014 11:29 Kilkunastoosobowa grupa dzieci z Białorusi odwiedziła Suwałki. To dzieci o polskich korzeniach, wnuki łagierników i żołnierzy AK, którzy mieszkają za wschodnią granicą.