Dzisiaj jest sobota, 1.11.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

WYORY 2014. SUWAŁKI - DOBRO WSPÓLNE PRZEDSTAWIŁO KANDYDATÓW

WYORY 2014. SUWAŁKI - DOBRO WSPÓLNE PRZEDSTAWIŁO KANDYDATÓW przedwczoraj, 13:37 Nowi ludzie to lepsza jakość i Suwałki jako dobro wspólne wszystkich mieszkańców miasta. To hasła, które przyświecają komitetowi o takiej samej nazwie - Suwałki - Dobro Wspólne. Do rady miasta wystawiają 34 kandydatów, a jako pretendenta na stanowisko prezydenta Suwałk popierają Bożenę Kamińską.

ŚWIĘTO ZMARŁYCH. ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU

ŚWIĘTO ZMARŁYCH. ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU przedwczoraj, 12:01 Tradycyjnie, w listopadowe święta tłumnie będziemy odwiedzać groby naszych bliskich. Zanim wybierzemy się na cmentarz warto zapoznać się ze zmianami organizacji ruchu, króre w Suwałkach obowiązują od 29 października.

PKS SUWAŁKI DOŁĄCZYŁ DO SUWALSKIEJ RODZINY PLUS

PKS SUWAŁKI DOŁĄCZYŁ DO SUWALSKIEJ RODZINY PLUS wtorek, 28.10.2014 12:49 Suwalski PKS jest dwudziestym pierwszym podmiotem, który dołączył do programu Suwalska Rodzina Plus. Osoby, które posiadają taką kartę mogą teraz skorzystać z 10% zniżki przy zakupie biletów na przejazdy realizowane przez suwalski PKS.

SLD IDZIE DO WYBORÓW Z PROJEKTEM ZMIAN

SLD IDZIE DO WYBORÓW Z PROJEKTEM ZMIAN przedwczoraj, 13:27 Program wyborczy SLD - Lewica Razem składa się z 5 segmentów - Edukacja, Bezpieczeństwo, Zdrowie, Gospodarka i Samorząd przyjazny mieszkańcom. Komitet ma swojego kandydata na prezydenta Suwałk - Karola Korneluka. Mimo tego liczy na 2 lub 3 mandaty w radzie miasta.

DODATKOWE LEKCJE KLUCZEM DO SUKCESU

DODATKOWE LEKCJE KLUCZEM DO SUKCESU przedwczoraj, 12:15 Dodatkowe lekcje z matematyki i języka angielskiego mają być receptą na lepsze wyniki egzaminów końcowych. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów w Suwałkach biorą udział w projekcie "Sprawdzian i egzamin - dam radę".

PREZYDENT ODPOWIE MIESZKAŃCOM

środa, 29.10.2014 17:19 Szanowni Państwo, Widzowie, Suwalczanie Zapraszamy wszystkich Państwa do złożenia w naszej redakcji zamkniętych kopert z pytaniem kierowanym do kandydata na prezydenta Suwałk, Czesława Renkiewicza.

BARBARA KUDRYCKA OTWIERA BIURO W SUWAŁKACH

BARBARA KUDRYCKA OTWIERA BIURO W SUWAŁKACH wtorek, 28.10.2014 12:36 Udając się na pierwsze piętro kamienicy przy ul. Kościuszki 76 można trafić do biura nie tylko posłanki Bożeny Kamińskiej. Od soboty oficjalnie urzęduje tam też europosłanka Platformy Obywatelskiej - Barbara Kudrycka.

na bieżąco