Dzisiaj jest wtorek, 2.09.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

REELEKCJA - BEZ ZASKOCZENIA

REELEKCJA - BEZ ZASKOCZENIA wczoraj, 13:33 To, że Czesław Renkiewicz będzie starał się o reelekcję nieoficjalnie było wiadomo już wcześniej. Dziś wiadomo już oficjalnie - to pierwsza oaoba w Suwałkach, która zadeklarowała swoją kandydaturę na fotel prezydenta.

ZWROT PIENIĘDZY ZA PODRĘCZNIKI

ZWROT PIENIĘDZY ZA PODRĘCZNIKI czwartek, 28.08.2014 12:30 Na zwrot pieniędzy za podręczniki mogą liczyć uczniowie z rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji. Aby ubiegać się o dofinansowanie wyprawki dla ucznia wystarczy złożyć w szkole specjalny wniosek.

KOBIETY ZBOROWSKIEGO - WEYCHMANA

KOBIETY ZBOROWSKIEGO - WEYCHMANA czwartek, 28.08.2014 12:05 Dwadzieścia trzy piękne, młode i niekoniecznie ubrane kobiety można podziwiać w Pizzerii - Galerii Rozmarino. Zobaczyć je można na fotografiach autorstwa Kaspra Zborowskiego - Weychmana, a wystawa pod tytułem "Kobiety", to jak sam mówi, dzieło jego życia.

NOWA PRACA LUB WŁASNA FIRMA

wczoraj, 13:27 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach zaprasza nauczycieli i pracowników sektora oswiaty zwolnionych lub zagrożonych zwolnieniem do udziału w projekcie.

POWER DO NAUKI I PRACY

POWER DO NAUKI I PRACY wczoraj, 13:08 Ministerstwo Gospodarki wraz ze strefami ekonomicznymi przygotowuje się do wdrażania projektu systemowego mającego na celu dostosowanie kierunków kształcenia zawodowego do faktycznych potrzeb rynku pracy. Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna jest jednym z patronów tego projektu.

NAUKA O BEZPIECZEŃSTWIE OD NAJMŁODSZYCH LAT

NAUKA O BEZPIECZEŃSTWIE OD NAJMŁODSZYCH LAT czwartek, 28.08.2014 12:17 O tym jak bezpiecznie zachować się nad jeziorem, czy na ulicy suwalskim przedszkolakom przypominają policjanci, pracownicy sanepidu i WOPRu. Koniec wakacji to idealny czas, aby przypomnieć dzieciom jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły czy przedszkola.

REMONTY ULIC, CZYLI HISTORIA BEZ KOŃCA

REMONTY ULIC, CZYLI HISTORIA BEZ KOŃCA czwartek, 28.08.2014 11:49 Roboty drogowe w Suwałkach to temat, który wraca jak bumerang. Niekończące się remonty wystawiają na próbę cierpliwość. Tym razem mamy dwie wiadomości: dobrą i złą - ta pierwsza dotyczy przyspieszonego końca modernizacji ul.Buczka, a druga-wydłużającej się przebudowy skrzyżowania przy hotelu Velvet.