Dzisiaj jest środa, 4.03.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

KAZIUKI- COŚ DLA DUCHA I DLA CIAŁA

KAZIUKI- COŚ DLA DUCHA I DLA CIAŁA wczoraj, 12:58 Kaziuki to słynny jarmark odbywający się od 400 lat w Wilnie, w dniu świętego Kazimierza. Suwalska tradycja jarmarku jest krótsza, bo zaledwie 16-letnia, ale już silnie zakorzeniona wśród Suwalczan Mało kto wyobraża sobie marzec bez Kaziuków.

REMONTY DRÓG POD FINANSOWYM ZNAKIEM ZAPYTANIA

REMONTY DRÓG POD FINANSOWYM ZNAKIEM ZAPYTANIA wczoraj, 12:55 Władze miasta planują wyremontować ulice: Bakałarzewską i Sejneńską, czyli wschodni i zachodni wlot do Suwałk. Skąd pieniądze? Z resztek RPO i kredytu bankowego. Jeśli pieniądze z województwa nie zostaną przyznane, miasto zrezygnuje z remontów.

PODSTAWÓWKI REKRUTUJĄ

PODSTAWÓWKI REKRUTUJĄ przedwczoraj, 15:11 Od 27 lutego rusza rekrutacja do szkół w Suwałkach. Podstawówki kuszą przyszłych uczniów organizując dni otwarte, a rodzice muszą pilnować terminów. O tym, jak przebiega proces naboru najlepiej wie naczelnik Wydziału Oświaty, wychowania i sportu.

TYDZIEŃ POMOCY OFIAROM POKRZYWDZONYM

TYDZIEŃ POMOCY OFIAROM POKRZYWDZONYM czwartek, 26.02.2015 17:15 Wzorem ubiegłych lat Ministerstwo Sprawiedliwości zainicjowało ogólnopolski Tydzień Pomocy osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Do 28 lutego można skorzystać z darmowych porad m.in. prokuratorów, adwokatów, sędziów. To okazja, by ofiary przełamały strach, a tym samym rozpoczęły nowy rozdział w życiu.

OSIEDLE II PRZESTANIE STRASZYĆ

OSIEDLE II PRZESTANIE STRASZYĆ przedwczoraj, 15:13 Osiedle II od lat straszy swoim wyglądem. Odrapane i popękane ściany, szare bloki z plamami od napraw robionych na szybko. Ten rok ma być przełomowym rokiem, jeśli chodzi o wizerunek osiedla. Bloki z lat 60 nabiorą nowoczesnego wyglądu.

PARK TECHNOLOGICZNY- ZNOWU BEZ PREZESA?

PARK TECHNOLOGICZNY- ZNOWU BEZ PREZESA? przedwczoraj, 14:57 Stanowisko prezesa Parku Naukowo Technologicznego jest pechowe. Wiktor Raczkowski odszedł w atmosferze skandalu, nadzieja prezydenta Bartosz Sokół zrezygnował po niecałym roku. Deficytową spółkę miał postawić na nogi wybrany miesiąc temu Cezary Cieślukowski. Został jednak wiceministrem zdrowia.

ZAPAŚNICY ZNÓW NA PODIUM

ZAPAŚNICY ZNÓW NA PODIUM czwartek, 26.02.2015 17:03 14 lutego w Szczuczynie odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek, Juniorów, Młodziczek i Młodzików w zapasach w stylu wolnym. W zawodach udział wzięło 14 zawodników Suwalskiego klubu Olimpik. Wrócili z czterema złotymi medalami.