Dzisiaj jest środa, 27.05.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

Miejsce zabaw i ćwiczenia

Miejsce zabaw i ćwiczenia wczoraj, 15:52 MOPS chce wybudować siłownię na wolnym powietrzu dla dzieci, które przebywają na ich terenie. Jedak, by do tego doszło musi wygrać konkurs Fundacji Aviva „To dla mnie ważne”. Głosowanie odbywa się drogą internetową.

Absolutorium udzielone

Absolutorium udzielone wczoraj, 15:51 Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej radni głosowali za udzieleniem absolutorium Prezydentowi miasta. Obradujący nie byli jednomyślni.

Ślepsk podsumował sezon

Ślepsk podsumował sezon przedwczoraj, 15:11 Oficjalne zakończenie udanego sezonu sportowego Ślepska odbyło się z wielką pompą. Na spotkanie z siatkarzami w sali konferencyjnej Aquaparku przybyli przedstawiciele władz miejskich oraz, jak zwykle niezawodni, kibice.

Duda oczami radnych i Suwalczan

Duda oczami radnych i Suwalczan wczoraj, 15:51 Radni suwalscy klubu PiS cieszą się wyboru Andrzeja Dudy na prezydenta Polski. Przedstawiciele rady, reprezentujący pozostałe ugrupowania oraz mieszkańcy Suwałk czekają na spełnienie obietnic wyborczych.

Wystawa w ratuszu

Wystawa w ratuszu wczoraj, 15:51 W holu Urzędu Miejskiego odbyło się dzisiaj otwarcie wystawy fotograficznej poświęconej obchodom 25-lecia samorządu terytorialnego. Wystawa miała charakter otwarty.

OSiR szykuje się do jubileuszu

OSiR szykuje się do jubileuszu przedwczoraj, 15:13 Ośrodkowi Sportu i Rekreacji 1 lipca stuknie czterdziestka. Lech Nowikowski, pierwszy dyrektor placówki opowie naszym Telewidzom, jak za pomocą czołgów budowano zalew Arkadia.