Dzisiaj jest środa, 17.09.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

PLACKI ZIEMNIACZANE VS KARTACZE

PLACKI ZIEMNIACZANE VS KARTACZE wczoraj, 13:37 Pierwszy wielokulturowy festiwal kulinarny i pierwszy pojedynek kucharzy - taką nowość można było podziwiać w Parku Konstytucji 3 Maja. Polskie przysłowie mówi: przez żołądek do serca - a, że przysłowia mają ponadczasowy wymiar - postanowiły z tego skorzystać suwalskie władze.

DUŻE RODZINY NA PLUSIE

DUŻE RODZINY NA PLUSIE wczoraj, 12:22 Pierwszego września minął rok funkcjonowania programu Suwalska Rodzina Plus. To czas na rachunek sumienia dla suwalskich władz, bo program i krytykowano i chwalono.

MAŁŻEŃSTWA NA MEDAL

MAŁŻEŃSTWA NA MEDAL przedwczoraj, 11:46 W pierwszym półroczu 2014 roku w Polsce rozwiodło się prawie 35 tysięcy par. To więcej niż w ubiegłym roku. Jak być małżeństwem na medal i wytrzymać ze sobą całe życie? O tym wie 12 par, które odebrało dziś prezydenckie medale za 50 lat pożycia.

148 NAJLEPSZYCH

148 NAJLEPSZYCH czwartek, 11.09.2014 14:10 Rosną coraz zdolniejsze mlode pokolenia - urząd miasta rozdał stypendia za wysokie wyniki w nauce oraz sporcie - otrzymało je dwa razy więcej uczniów niż w ubiegłym roku.

ŚWIĘTO DYWIZJONU

ŚWIĘTO DYWIZJONU wczoraj, 12:51 Czwarty raz suwalski dywizjon obchodził swoje święto. Jak co roku impreza przyciągnęła tłumy zainteresowanych wojskiem mieszkańców.