Dzisiaj jest piątek, 1.08.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

CZTERNAŚCIE LAT MINĘŁO...

CZTERNAŚCIE LAT MINĘŁO... wczoraj, 10:55 Orkiestra Kameralna miasta Tychy AUKSO w tym roku po raz piętnasty rozpoczęła na Suwalszczyźnie koncerty w ramach Letniej Filharmonii. W programie znalazło się też spotkanie z pierwszymi solistami i założycielem orkiestry Aukso.

SPÓR O PRZYMIOTNIK

SPÓR O PRZYMIOTNIK wtorek, 29.07.2014 12:09 W piątek podjęto w Sejmie uchwałę w sprawie uczczenia Pamięci Ofiar Obławy Augustowskiej z lipca 1945r. Jej inicjatorem był poseł Jarosław Zieliński, który zarzuca sejmowej koalicji ocenzurowanie dokumentu.

LUDOWOŚĆ W PIGUŁCE

LUDOWOŚĆ W PIGUŁCE wtorek, 29.07.2014 11:30 Jak w ciągu jednego dnia odbyć podróż po ziemiach nie tylko podlasia, ale też Litwy, Białorusi i Ukrainy? To możliwe. Wystarczy odwiedzić Suwalski Jarmark Folkloru, który odbył się po raz 15.

DECYZJA O PRZYSZŁOŚCI MIASTA

DECYZJA O PRZYSZŁOŚCI MIASTA wczoraj, 11:20 Na dzisiejszej sesji Rady Miasta przegłosowano decyzję o przyszłości Suwałk. To było najważniejsze głosowanie w roku - Strategia Zrównoważonego Rozwoju Miasta Suwałki do roku 2020 została przyjęta.

NOWE ŻYCIE FONTANNY

NOWE ŻYCIE FONTANNY wczoraj, 11:13 Wizytówka miasta jaką miał być Plac Marii KOnopnickiej została zniszczona dzień przed tegoroczną edycją Blues Festiwalu. Zepsuta fontanna nadal raczej straszy niż zachęca turystów do spędzania wolnego czasu na placu. Jest szansa, że będzie działać od jutra.

PRZEBUDOWA TRWA

PRZEBUDOWA TRWA wczoraj, 10:31 Przebudowa skrzyżowania przy hotelu Velvet nie ma końca. Termin realizacji się kurczy, a ilość pracy jakby zwiększa. Kierowcy muszą być w Suwałkach wyjątkowo cierpliwi, bo teraz wyłączony z ruchu został fragment ul.Sikorskiego.

ZAPNIJ PASY BĄDŹ BEZPIECZNY

ZAPNIJ PASY BĄDŹ BEZPIECZNY wtorek, 29.07.2014 11:39 Zapnij pasy, bądź bezpieczny to hasło "Akcji Krzyś" czyli święta patrona kierowców św.Krzysztofa, które po raz 11 zorganizowano w parafii pw.św.Kazimierza Królewicza w Suwałkach.