Dzisiaj jest poniedziałek, 27.04.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

Sukces naszych zawodniczek sumo

Sukces naszych zawodniczek sumo dzisiaj, 14:59 Młodym sportsmenkom z klubu Olimpik Suwałki udało się wywalczyć pierwsze punkty w tym roku. Zawodniczki sumo rywalizowały w Siedlcach, skąd wróciły z dwoma medalami.

Studenckie patrole podsumowały minioną zimę

Studenckie patrole podsumowały minioną zimę dzisiaj, 14:57 Przez kilka miesięcy studenci kierunków medycznych wspólnie z policją i strażą miejską patrolowali miejsca, w których mogli przebywać bezdomni. Udzielali pomocy i informowali gdzie można znaleźć ciepły kąt i posiłek. Zima odeszła, nadszedł czas podsumowania wspólnych działań.

Utrata i Przytorowa z utrudnieniami

Utrata i Przytorowa  z utrudnieniami czwartek, 23.04.2015 12:16 Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami na ul. Utrata. Trwa remont odcinka od skrzyżowania z ul. Sejneńską do krzyżówki z Przytorową. Jak postępują prace i co się tam zmieni- o tym odpowiedział nam Tomasz Drejer z Zarządu Dróg i Zieleni.

Na Nowomiejskiej praca wre

Na Nowomiejskiej praca wre dzisiaj, 14:58 Ulica Nowomiejska od jakiegoś czasu jest zamknięta dla ruchu. Już całkowicie zerwano asfalt. Radykalne zmiany cieszą mieszkańców. W końcu ulica nie będzie dziurawa, a chodniki – powybijane.

Handel ludźmi w XXI wieku

Handel ludźmi w XXI wieku dzisiaj, 14:56 Wyższe zarobki to główny powód, który skłania do wyjazdu i pracy za granicą. Często atrakcyjna oferta zatrudnienia wcale taką nie jest – stoją za nią gangi szukające osób do niewolniczej pracy czy zmuszające kobiety do prostytucji.

1% podatku- warto go przekazać

1% podatku- warto go przekazać czwartek, 23.04.2015 12:19 Rozliczając się z podatku wiele osób zadaje sobie pytanie co zrobić ze swoim 1%. Od ponad 10 lat można taką część podatku dochodowego przekazać organizacji pożytku publicznego

Wybory Prezydenta RP już niebawem

Wybory Prezydenta RP już niebawem czwartek, 23.04.2015 12:14 Wybory prezydenckie zbliżają się wielkimi krokami. Polacy zagłosują już 10 maja. Teraz trwa czas podsumowań. Posłanka Bożena Kamińska podsumowała 5-letnie dokonania Bronisława Komorowskiego

Nowy skład Rady Gospodarczej

Nowy skład Rady Gospodarczej środa, 22.04.2015 17:09 Prezydent Suwałk powołał Radę Gospodarczą czwartej kadencji. Czternastu przedstawicieli środowiska biznesu i przedsiębiorców doradza prezydentowi już od 12 lat