Dzisiaj jest poniedziałek, 31.08.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

Konferencja w sprawie obwonicy

Konferencja w sprawie obwonicy dzisiaj, 16:33 W biurze poselskim Platformy Obywatelskiej odbyło się spotkanie spotkanie z posłanką Bożeną Kamińską w sprawie obwodnicy S61 i projektu budowy dróg krajowych na najbliższe lata.

Policjanci apelują

Policjanci apelują piątek, 28.08.2015 13:16 W Suwałkach, podobnie jak i na terenie całego kraju, jeszcze do niedawna dochodziło do oszustw, w których przestępcy podawali się za wnuczka. Wygląda na to, że ta metoda już się nie sprawdza, a oszuści wolą podawać się za policjanta. Funkcjonariusze apelują o ostrożność.

Suwaczanie chcą mieć tańszy prąd

Suwaczanie chcą mieć tańszy prąd piątek, 28.08.2015 13:13 Na spotkanie w suwalskim Parku NaukowoTechnonoligicznym, w sprawie systemów solarnych, pojawiło się spora grupa Suwalczan. Mieszkańcy zaczęli już składać pierwsze podania o przyłączenie paneli do wytwarzanie energii elektrycznej w domkach jednorodzinnych.

Ograniczajmy szarą strefę

Ograniczajmy szarą strefę dzisiaj, 16:34 Ministerstwo Finansów oraz cały aparat skarbowy od kilku lat prowadzi akcje edukacyjną pt. "Nie daj się oszukać, sprawdź paragon". Również i w tym roku przypomina o korzyściach płynących z posiadania dowodu zakupu towaru.

Dofinasowanie do lektur

Dofinasowanie do lektur piątek, 28.08.2015 13:17 Samorząd suwalski otrzymał dofinansowanie na zakup lektur do bibliotek w szkołach podstawowych. Pieniądze pochodzą z rządowego programu " Książki naszych marzeń". Resort oświaty wiąże z nimi spore ambicje.

Skarbówka wspiera podatników

Skarbówka wspiera podatników piątek, 28.08.2015 13:14 Do tej pory podatnik, by uzyskać zwykłe zaświadczenie musiał jechać do Urzędu Skarbowego w miejsowości w której jest zamelowany, często z drugiego końca Polski. Teraz to się zmieni. W Suwałkach powstaje nowatorska, pilotażowa usługa - Centrum Obsługi.

Tańsze podręczniki szkolne

Tańsze podręczniki szkolne wtorek, 25.08.2015 16:08 Część suwalskich rodzin może liczyć na dofinansowanie do podręczników szkolnych, w wysokości od 175 do 770 zł. Obejmuje ona dość ograniczoną liczbę osób, szczególnie tych najbiedniejszych.