Los szkoły w Becejłach w rękach rodziców

Od ponad miesiąca grupa rodziców z Becejł i okolic walczy o utrzymanie szkoły w ich miejscowości.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Halina
Gość
Halina

Klasa z jednym uczniem ! Kto to widzial!!!!!!!!!

Obserwator
Gość
Obserwator

Nikt nie widział i to fakt.Ale kto pisze takie bzdury to dopiero obłudnica.

Becejlak
Gość
Becejlak

Tak walczą, że inni się wkurzyli i już dzieci zabierają masowo do drugiej szkoły. Wieść wiejska niesie, że jedna z pań “buntowniczek”- pani (usunięte przez adm) chce pracy w tej szkole i stąd cała afera. Dla własnej prywaty. To dlatego zabieramy dzieci, bo nie chcemy żeby je uczyła. O. Taki i nasz protest. Na żadne zebrania nie zamierzam już chodzić. A poza tym, co to za wywiad bez udziału innych stron?? Tam na filmie wcale nie widać rodziców z Becejł. Czysta ustawka pod media. Tv Suwałki upadła już nisko. gdzie wy to nagrywacie? w Białymstoku, Krakowie?

TVS
Gość
Szanowny Panie, Wieść gminna nie jest w świetle przepisów Prawa Prasowego źródłem informacji. Jest plotką. Materiał nie jest wywiadem, a informacją, żródłem informacji jest Podlaski Kurator Oświaty, organizujący konferencję prasową w Suwałkach. Rodzice obecni na konferencji skorzystali z przysługującego im prawa do zastrzeżenia wizerunku.Podobnie jak Pan/Pani nie ujawnia swego imienia i nazwiska,oni mieli prawo nie ujawnić swych wizerunków. I z tego prawa skorzystali. Nie zgodzili się na to i uzasadnili swą decyzję. Naszym obowiązkiem jest uszanować ich decyzję, podobnie, jak uszanować decyzję “Becejlaka” do wystąpienie pod nickiem,a nie prawdziwym nazwiskiem. Uprzejmie proszę o to, by nie obrażać TV Suwałki, która… Czytaj więcej »
bury
Gość

Ale jaja!!!! z powodu niepożądanej nauczycielki szkołę całą zamykają!!!! Ja pi****le, ale średniowiecze, inkwizycję zaraz przywrócą.

Telewidz
Gość
Telewidz

Nie o nauczycielkę a o obiekt szkolny i majatek obywateli tu chodzi.Mieszkaniec Becejł takiego wpisu dokonął to wstyd i swiadectwo kultury osobistej.

Jasia
Gość

Klasy dla pojedynczych uczniów? Bez sensu. Ci co zabrali dzieci mają rację. W pojedynczych klasach dziecko się nie uspołeczni, wręcz cały dzień samo ze sobą i nauczycielem? Biedne dzieci…

Grażyna
Gość
Grażyna

Ile ja bym dała, żeby moje dzieci uczyły się w małej klasie… Dla każdego nauczyciel ma czas, każde dopilnowane, douczone. Żyć, nie umierać.To dopiero jakość kształcenia!

marek
Gość

Czy dzieci z Suwałk można zapisać do tej szkoły?

Kali
Gość

Marek, to jedź do szkoły z Poddubówka. Bliżej i też mało dzieci. Kole płota, za rondem…

Kali
Gość

aaa, marek, zapomniałem, w Nowej Wsi też mała fajna szkółka. Też blisko.

wygorzel
Gość
wygorzel

jaka pani ona od roku nie uczy i niechce becejlak co napisał to pewnie pan lub pani na emeryturze chamstwo a dzieci jest około 40 z oddziałem przedszkolnym Nie widzicie ze prawo jest łamane i jaki jeden uczeń chamstwo Halino dzieci byś miała to byś nie pisała glupot