Czworaczki w Suwałkach. Tym razem, to nie żart!

1 kwietnia 2022 roku ogłosiliśmy, ze w Suwałkach urodziły się sześcioraczki. Nawet przez myśl nam nie przeszło, że nasz primaaprilisowy żart będzie tak bliski przyszłej rzeczywistości. Ot, chyba wymyślony został w dobrej godzinie….

Suwalska para, państwo Urszula i Szymon, w miniony wtorek zostali szczęśliwymi rodzicami czworaczków. Dzieci urodziły się w białostockim szpitalu, ale jak zapewniają rodzice, po koniecznej hospitalizacji – wracają do stolicy Suwalszczyzny.

 

Facebook Comments Box
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x