Suwałki: Karol Korneluk mierzy w prezydenturę
To, czego nie udało się uczynić w skali kraju, powiodło się w wydaniu lokalnym. W Suwałkach siły połączyli lokalni działacze Platformy Obywatelskiej, Nowej Lewicy oraz Polski 2050. Utworzyli i zarejestrowali Komitet Wyborczy Wyborców WSPÓLNE SUWAŁKI i dzisiaj przedstawili kandydata na prezydenta miasta. To Karol Korneluk.
Facebook Comments Box