Co za tydzień w (nie tylko) Zza Kółka odc. 28?
A co ciekawego po urlopach?
WięcejA co ciekawego po urlopach?
WięcejOstatni raz w tym roku otwieramy nasze archiwum w postaci Suwalskiej Kroniki Filmowej. Co było ważne w naszym mieście w 2013 roku? W dzisiejszym odcinku m.in.- społeczna walka o brak tirów, międzynarodowy rajd samochodów i święto rowerowe.
WięcejJak corocznie otwieramy nasze archiwum w postaci Suwalskiej Kroniki Filmowej. Co było ważne w naszym mieście w 2013 roku? W dzisiejszym odcinku m.in.- społeczna walka o brak tirów, międzynarodowy rajd samochodów i święto rowerowe.
WięcejJak corocznie otwieramy nasze archiwum w postaci Suwalskiej Kroniki Filmowej. Co było ważne w naszym mieście w 2013 roku? W dzisiejszym odcinku m.in.- pielgrzymka, co z intermache, i walka o obwodnicę.
WięcejJak corocznie otwieramy nasze archiwum w postaci Suwalskiej Kroniki Filmowej. Co było ważne w naszym mieście w 2013 roku? W dzisiejszym odcinku m.in.- jak wyglądał nowy plac, co się podoba w mieście i 6 SBF.
WięcejJak corocznie otwieramy nasze archiwum w postaci Suwalskiej Kroniki Filmowej. Co było ważne w naszym mieście w 2013 roku? W dzisiejszym odcinku m.in.- fantastyczny festival, krasnoludki i wizyta u przedszkolaków.
WięcejJak corocznie otwieramy nasze archiwum w postaci Suwalskiej Kroniki Filmowej. Co było ważne w naszym mieście w 2013 roku? W dzisiejszym odcinku m.in.- problemy studniówkowe, wizyta prezydenta i zawody młodych sportowców. Kliknij TUTAJ aby obejrzeć!
WięcejJak corocznie otwieramy nasze archiwum w postaci Suwalskiej Kroniki Filmowej. Co było ważne w naszym mieście w 2013 roku? W dzisiejszym odcinku m.in.- obcojęzyczne reklamy, budowa SOK, i problemy taksówkarzy.
WięcejJak co roku wracamy z nową porcją Suwalskiej Kroniki Filmowej, czyli co się działo w naszym mieście 10 lat temu. W dzisiejszym odcinku-Jak corocznie otwieramy nasze archiwum w postaci Suwalskiej Kroniki Filmowej. Co było ważne w naszym mieście w 2013 roku? W dzisiejszym odcinku m.in.- lato z rowerem, nowe oznakowanie osiedla centrum, śledztwo zniszczenia tablic.
WięcejJak corocznie otwieramy nasze archiwum w postaci Suwalskiej Kroniki Filmowej. Co było ważne w naszym mieście w 2013 roku? W dzisiejszym odcinku m.in.- turniej SALOSu, zimowe bociany, co się dzieje w promocji suwalskiej?
WięcejJak corocznie otwieramy nasze archiwum w postaci Suwalskiej Kroniki Filmowej. Co było ważne w naszym mieście w 2013 roku? W dzisiejszym odcinku m.in.- wycięcie Świerkowej, zmiany na Młynarskiego i dzień dziecka!
WięcejCorocznie otwieramy nasze archiwum w postaci Suwalskiej Kroniki Filmowej. Co było ważne w naszym mieście w 2013 roku? W dzisiejszym odcinku m.in.- Waryńskiego ulicą dwukierunkową, nowi uczniowie, nowości w promocji miasta!
WięcejJak corocznie otwieramy nasze archiwum w postaci Suwalskiej Kroniki Filmowej. Co było ważne w naszym mieście w 2013 roku? W dzisiejszym odcinku m.in.- nowa fontanna, przejście na ul Podhorskiego czy Ślepsk dla dzieci!
WięcejZapraszamy do obejrzenia jedenastego odcinka Podlaskiej Kroniki Samorządowej 🙂
WięcejGwara to język serca – uważa Magdalena Wanot – Miśtura, językoznawca i prezes Fundacji Języka Polskiego. Do Suwałk zjechali językoznawcy z całego kraju, by wziąć udział w 10. jubileuszowej konferencji naukowej, odbywającej się pod hasłem Język wśród ludzi – człowiek w języku. Pierwsze spotkanie trwającego od dekady cyklu „Dialog Pokoleń” było dziełem wybitnej językoznawczyni, dialektolożki i polonistki, profesor Barbary Falińskiej, która większość swego życia zawodowego poświęciła badaniom polskich gwar.
Więcej