Becejły: szkoła- widmo.

Pustą i zamkniętą szkołę zastali dzisiaj rodzice, dzieci oraz przedstawiciele Kuratorium Oświaty, którzy przybyli do malowniczych Becejł na rozpoczęcie roku szkolnego. Stojąc w strugach deszczu bezskutecznie szarpali zamknięte drzwi. Publiczna Szkoła w Becejłach w świetle prawa jest placówką funkcjonującą. Okazało się jednak, że dla dzieci- zamkniętą.

Facebook Comments Box
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
awsdd
awsdd
05/09/2017 06:27

wójta ze stołka w trybie natychmiastowym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

suwalczanin
suwalczanin
05/09/2017 12:01

To już nie pierwszy występem wójta gminy szypliszki dużo obiecuje i szantażuje ludzi dlaczego wyrzucił ludzi z mieszkania gdzie jest świetlica która obiecał razem z radnym .Jak zadeklarował oddajcie na mnie głos to zrobię świetlicę i nic .

Obywatel
Obywatel
05/09/2017 15:32

Ten budynek to świetny interes. Jak wiele innych, które w tej gminie
dziwnie szybko trafiły w ręce prywatne. A społeczeństwo chowa głowę w piasek. Proponuję referendum lub petycję obywateli. Ten budynek powinien należeć do społeczności, która nie ma ani świetlicy dla dzieci, ani miejsca spotkań dla dorosłych, ani w tych okolicach porządnej biblioteki, czy sali komputerowej dla młodzieży. Ale asfalt pod dom radnego jest. I pewnie będzie hotel w becejlach. Ciekawe czyj?

asas
asas
05/09/2017 18:56

Brawo Panie Wójcie!!! Dobra decyzja!!! Ameryki nie stać aby utrzymywać palcówki na 6 dzieci a co tu mówić o biednej gminie Szypliszki!!! Rodzice obudźcie się wreszcie!!! Rzut beretem macie nowoczesną placówkę w Słobódce po co Wam ta buda rodem z PRLu??? Jeśli nie pasuje Wam Słobódka możecie dowozić swoje dzieci do Suwałk, Jeleniewa lub Rutki Tartak!!! Ewentualnie zostaje Wam edukacja domowa- w domu, tanio, całodobowo i nie trzeba dowozu!!! 😛

Obserwator
Obserwator
08/09/2017 15:44
Reply to  asas

Wójt jak i Ty gosciu swoje dzieci ucz gdzie chcesz.Ale szkoła nawet jako budynek nie jest własnoscìą wójta. Sam się obudz człowieku !

obywatel
obywatel
09/09/2017 22:55
Reply to  Obserwator

Popieram, szkoła nie jest własnością wójta, a on tak sie zachowuje, jakby jej los był już przesąszony. Ciekawe co kombinuje, szkołę zabrać, może plac pod cmentarzem, też mu się podoba więc nieboszczyków odwieżć do Suwałk i zamknąć plac . Komuś się opchnie . Do

gospodarz
gospodarz
12/09/2017 22:38
Reply to  obywatel

Ludzie obiekt wyremontowany.I dobry to kąsek na sprzrdarz.Ale wój wybrany zostal prze z spolecznosc gminy i powinien godmie dbac o jej intetesy a nie niszczyc.Bedziemy patrzec mu na rece co zrobi z naszą szkołą

oburzony
oburzony
09/09/2017 22:44
Reply to  asas

Tylko idiota moze chwalić wójta za bezprawie. W berecie i to z antenką to ty chodzisz na co dzień człowieku. Nie masz za grosz współczucia dla dla małych dzieci ktore maja swoją szkołe , a ty każesz jak śmieci rzucać je po tyle km do Suwałk , albo do Słobódki. Sam stój na mrozie i czekaj na busa, a nie wysyłasz nasze dzieci. Po to mamy szkołę piękna pod nosem, aby dzieci wygodnie i ciepło się uczyły. żeby babcia i dziadek mogły odebrac dzieci i były szybko w domu, a nie użerać się ze starszymi od siebie dziećmi w busie,… Czytaj więcej »

sąsiad
sąsiad
12/09/2017 22:22
Reply to  oburzony

Tym bardziej ze wklad wlozono na remont dachu, malowanie itp….Podniesiono standart i kupi to ktos za grosze w ustawionym przetargu.Poprostu szok.Nie mozna na to pozwolic.!

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x