Becejły: szkoła- widmo.

Pustą i zamkniętą szkołę zastali dzisiaj rodzice, dzieci oraz przedstawiciele Kuratorium Oświaty, którzy przybyli do malowniczych Becejł na rozpoczęcie roku szkolnego. Stojąc w strugach deszczu bezskutecznie szarpali zamknięte drzwi. Publiczna Szkoła w Becejłach w świetle prawa jest placówką funkcjonującą. Okazało się jednak, że dla dzieci- zamkniętą.

Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
awsdd
Gość

wójta ze stołka w trybie natychmiastowym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

suwalczanin
Gość
suwalczanin

To już nie pierwszy występem wójta gminy szypliszki dużo obiecuje i szantażuje ludzi dlaczego wyrzucił ludzi z mieszkania gdzie jest świetlica która obiecał razem z radnym .Jak zadeklarował oddajcie na mnie głos to zrobię świetlicę i nic .

Obywatel
Gość
Obywatel

Ten budynek to świetny interes. Jak wiele innych, które w tej gminie
dziwnie szybko trafiły w ręce prywatne. A społeczeństwo chowa głowę w piasek. Proponuję referendum lub petycję obywateli. Ten budynek powinien należeć do społeczności, która nie ma ani świetlicy dla dzieci, ani miejsca spotkań dla dorosłych, ani w tych okolicach porządnej biblioteki, czy sali komputerowej dla młodzieży. Ale asfalt pod dom radnego jest. I pewnie będzie hotel w becejlach. Ciekawe czyj?

asas
Gość

Brawo Panie Wójcie!!! Dobra decyzja!!! Ameryki nie stać aby utrzymywać palcówki na 6 dzieci a co tu mówić o biednej gminie Szypliszki!!! Rodzice obudźcie się wreszcie!!! Rzut beretem macie nowoczesną placówkę w Słobódce po co Wam ta buda rodem z PRLu??? Jeśli nie pasuje Wam Słobódka możecie dowozić swoje dzieci do Suwałk, Jeleniewa lub Rutki Tartak!!! Ewentualnie zostaje Wam edukacja domowa- w domu, tanio, całodobowo i nie trzeba dowozu!!! 😛

Obserwator
Gość
Obserwator

Wójt jak i Ty gosciu swoje dzieci ucz gdzie chcesz.Ale szkoła nawet jako budynek nie jest własnoscìą wójta. Sam się obudz człowieku !

obywatel
Gość
obywatel

Popieram, szkoła nie jest własnością wójta, a on tak sie zachowuje, jakby jej los był już przesąszony. Ciekawe co kombinuje, szkołę zabrać, może plac pod cmentarzem, też mu się podoba więc nieboszczyków odwieżć do Suwałk i zamknąć plac . Komuś się opchnie . Do

gospodarz
Gość
gospodarz

Ludzie obiekt wyremontowany.I dobry to kąsek na sprzrdarz.Ale wój wybrany zostal prze z spolecznosc gminy i powinien godmie dbac o jej intetesy a nie niszczyc.Bedziemy patrzec mu na rece co zrobi z naszą szkołą

oburzony
Gość
oburzony
Tylko idiota moze chwalić wójta za bezprawie. W berecie i to z antenką to ty chodzisz na co dzień człowieku. Nie masz za grosz współczucia dla dla małych dzieci ktore maja swoją szkołe , a ty każesz jak śmieci rzucać je po tyle km do Suwałk , albo do Słobódki. Sam stój na mrozie i czekaj na busa, a nie wysyłasz nasze dzieci. Po to mamy szkołę piękna pod nosem, aby dzieci wygodnie i ciepło się uczyły. żeby babcia i dziadek mogły odebrac dzieci i były szybko w domu, a nie użerać się ze starszymi od siebie dziećmi w busie,… Czytaj więcej »
sąsiad
Gość
sąsiad

Tym bardziej ze wklad wlozono na remont dachu, malowanie itp….Podniesiono standart i kupi to ktos za grosze w ustawionym przetargu.Poprostu szok.Nie mozna na to pozwolic.!