guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kibic Wigier
kibic Wigier
11/03/2018 14:26

Jak coś złego dzieje się z Wigrami i jak kłopoty ma ich Prezes to jesteście pierwsi w informowaniu. A gdzie byliście rok temu kiedy Wigry grały w półfinale Pucharu Polski, odnosząc największy sukces w swojej historii? Wtedy o Naszym klubie mówiono w całej Polsce, tylko nie w Tv Suwałki. Ostatnio piłkarze wygrywają mecz za meczem, dlaczego o tym nie wspominacie? Dlaczego w waszych informacjach nie ma wiadomości z innych klubów Naszego miasta? W czym są lepsi przedstawiciele takiego niszowego sportu jak karate, że tylko o nich mówicie?

kibic Wigier
kibic Wigier
12/03/2018 17:44
Reply to  Maciek

Ok. Wtedy jakimś cudem trafiliście z kamerą na stadion, a w relacji był popełniony ewidentny błąd. Komentujący określił, że oba zespoły grały wtedy o miejsce w półfinale PP, a mecz odbywał się już w półfinale 🙂 Dlaczego potem nic nie wspomnieliście o rewanżu z Arką, gdzie Wigry były o krok do gry w finale? Wtedy to całe Suwałki żyły tym meczem, tylko nie wy. Przez ten rok od meczy z Arką ani raz nie było u was tematu Wigier, chociaż klub wygrywał mecz za meczem, był i nawet obecnie jest w czołówce I ligi. A teraz jak klub znalazł się… Czytaj więcej »

Andrzej
Andrzej
19/04/2018 14:26

Precz z tymi żebrakami. Niech zarobią na siebie, w końcu to najbogatszy związek sportowy w Polsce a do tego mają fanów i kibiców. Może tak łaskawie oni się zrzucą.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x