Dodaj komentarz

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
kibic Wigier
Gość
kibic Wigier

Jak coś złego dzieje się z Wigrami i jak kłopoty ma ich Prezes to jesteście pierwsi w informowaniu. A gdzie byliście rok temu kiedy Wigry grały w półfinale Pucharu Polski, odnosząc największy sukces w swojej historii? Wtedy o Naszym klubie mówiono w całej Polsce, tylko nie w Tv Suwałki. Ostatnio piłkarze wygrywają mecz za meczem, dlaczego o tym nie wspominacie? Dlaczego w waszych informacjach nie ma wiadomości z innych klubów Naszego miasta? W czym są lepsi przedstawiciele takiego niszowego sportu jak karate, że tylko o nich mówicie?

Andrzej
Gość
Andrzej

Precz z tymi żebrakami. Niech zarobią na siebie, w końcu to najbogatszy związek sportowy w Polsce a do tego mają fanów i kibiców. Może tak łaskawie oni się zrzucą.