Parking na Hamerszmita. Kolejny zwrot akcji
Płatne parkingi zaczęły funkcjonować w Suwałkach ponad 10 lat temu. Ale żaden z nich nie wzbudził tylu dyskusji, co ten na tyłach muszli koncertowej w Parku Konstytucji 3 Maja. W 2019 roku ulicę Hamerszmita pełną zatok parkingowych wyłączono z płatnej strefy i od tej pory każdy, w tym mieszkańcy okolicznych kamieniczek, mogli bez opłat parkować tu swoje pojazdy.
Facebook Comments Box
I prawidłowo. To jest parking MIEJSKI nie prywatny, czy też osiedlowy i ma służyć ogółowi mieszkańców.